Twoja firma nie musi dłużej szukać zaufanego dostawcy. Produkujemy wkręty ciesielskie do konstrukcji drewnianych – dostarczamy je możliwie szybko dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym. Co to oznacza w praktyce? Ponad 80% zamówień na wkręty do drewna ciesielskie dociera do naszych klientów w ciągu doby. Każdą przesyłkę zabezpieczamy, co pozwala utrzymać jakość wkrętów. Proponujemy rozwiązania zarówno dla branży budowlanej, jak i do użytku własnego, np. jeśli planujesz remont lub budowę.

Wkręty ciesielskie do drewna

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Jakie wkręty ciesielskie oferujemy

Jako producent elementów złącznych zapewniamy szeroki asortyment. Dzięki temu skorzystasz z naszej oferty bez względu na skalę działalności. W katalogu znajdują się wkręty ciesielskie do drewna:

  • z pełnym gwintem,
  • z łbem podkładkowym,
  • z łbem stożkowym,
  • z łbem 6-kątnym,
  • z łbem walcowym,
  • do więźby dachowej.

Oferta obejmuje także podkładkę do wkrętów konstrukcyjnych stożkowych. Zabezpieczymy stany magazynowe w Twojej firmie i zapewnimy bezpieczeństwo podczas dostawy. Dzięki temu otrzymasz wkręty konstrukcyjne do drewna dobrej jakości przy nie najwyższej cenie, a to pozwoli Ci zoptymalizować koszty.

Dlaczego warto zamówić wkręty ciesielskie do drewna Marcopol

Realizujemy zamówienia indywidualne oraz dla klientów przemysłowych – dla branży budowlano-inwestycyjnej, remontowo-budowlanej, a także dla handlu, czy firm tworzących konstrukcje drewniane. Wybierz wkręty do konstrukcji drewnianych Marcopol, jeśli:

  • potrzebujesz pomocy przy doborze długości wkrętów ciesielskich do drewna – zapewniamy wsparcie techniczne,
  • szukasz zaufanej firmy, która zapewni szybki termin dostaw i bezpieczeństwo wkrętów podczas transportu,
  • zależy Ci na jakości wkrętów,
  • oczekujesz od dostawcy indywidualnego podejścia – oferujemy dodatkowe usługi dla przemysłu, handlu oraz inwestorów.

Produkujemy wkręty do drewna konstrukcyjnego o różnym docelowym przeznaczeniu. Ponieważ technologia stale się zmienia, dostosowujemy ofertę do zapotrzebowania naszych klientów oraz samego rynku. Zawsze jednak wkręty ciesielskie produkcji Marcopol są trwałe, ponieważ wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo konstrukcji, które stawiają nasi klienci. Potrzebujesz dodatkowych informacji, np. na temat tego, jaki TORX do wkrętów ciesielskich wybrać? Skontaktuj się z nami!

Copyright © Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub. Wszelkie prawa zastrzeżone.