W wielu branżach przydatne są takie akcesoria jak opaska ślimakowa czy obejma stalowa. Są niezastąpione również w garażach i pracowniach majsterkowiczów, a także w ogródkach i na działkach. Jako producent elementów złącznych mamy w ofercie opaski kablowe oraz obejmy na rury stalowe dobrej jakości i w konkurencyjnej cenie. Klienci, którzy robią zakupy u nas, mają pewność, że wybierają najkorzystniejszą ofertę.

Liny, Łańcuchy, Opaski i Obejmy

Zobacz jako Siatka Lista
Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Opaska ślimakowa i inne praktyczne akcesoria

Opaska zaciskowa ślimakowa to akcesorium, które jest często wykorzystywane w różnych warsztatach, także domowych. Służy do trwałego i szybkiego spinania takich elementów jak liny stalowe, kable czy wężyki. Opaski ślimakowe są również często używane w ogrodnictwie — z ich pomocą można na przykład przymocować różne końcówki do węża ogrodowego.

Z kolei opaska kablowa jest niezastąpiona w prywatnych mieszkaniach. Jest wykonana z trwałego materiału odpornego na ogień oraz inne niesprzyjające czynniki zewnętrzne. W miejscach, które są narażone na działanie mocnego słońca, polecamy wybrać opaskę kablową czarną, by zneutralizować działanie promieniowania ultrafioletowego.

Natomiast obejma stalowa stosowana jest przede wszystkim do scalania przewodów i węży. Jest wykorzystywana między innymi w budownictwie, transporcie i różnych gałęziach przemysłu. Obejmy na rury stalowe są wybierane przez specjalistów różnorodnych branż, ponieważ są trwałe i łatwe w montażu, a przy tym ich cena nie jest wysoka.

Przydatnymi produktami w każdym magazynie i warsztacie są również łańcuchy i akcesoria do nich dobrane, które także znajdują się w ofercie naszego sklepu.

Copyright © Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub. Wszelkie prawa zastrzeżone.