W katalogu elementów złącznych producenta Marcopol w normie DIN 127B znajdują się podkładki sprężyste wykorzystywane do tworzenia połączeń śrubowych, które muszą być odporne na luzowanie albo odkręcanie. Typ B tych produktów charakteryzuje się płaskimi końcami w odróżnieniu od typu A o końcach wygiętych. Posiadamy własne zaplecze techniczne i produkcyjne, dzięki któremu dostarczamy naszym klientom produkty wysokiej klasy, spełniające wszystkie wymagane normy DIN i ISO.

DIN 127B

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. DIN 127B
    GOST 11379-68
    PN-M 82008
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Podkładki sprężyste DIN 127B — niezawodna pomoc przy połączeniach śrubowych

Podkładki sprężyste normy DIN 127B oferujemy klientom w różnych wersjach średnicy, dzięki czemu mogą dopasować je do swoich potrzeb i wymagań. Można je u nas nabywać na kilogramy lub sztuki liczone w tysiącach. Wykonane są ze stali ocynkowanej, która jest trwała i odporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. 

Podkładki te przypominają kształtem sprężynę, dlatego bywają także nazywane sprężynowymi. Mają szerokie zastosowanie jako element pomocniczy, służący do tworzenia wytrzymałych i mocnych połączeń śrubowych. Stosowane mogą być między innymi do montażu:

  • instalacji fototermicznych i fotowoltaicznych, gdzie zabezpieczają przed poluzowaniem narażone na duże różnice temperatur połączenia śrubowe,
  • elementów samochodowych, które są stale narażone na drgania podczas jazdy,
  • części do maszyn różnego rodzaju, które podczas ich pracy mogą być narażone na poluzowanie.

Podkładki sprężyste DIN 127B normy DIN to doskonały rodzaj zabezpieczenia dla połączeń gwintowanych, stosowany wszędzie tam, gdzie występuje ryzyko pojawienia się drgań, a przez to poluzowania połączenia śrubowego. 

Marcopol — producent wysokiej klasy elementów złącznych

Specjalizujemy się w produkcji części do łączenia elementów różnego rodzaju, wielkości i przeznaczenia. Nasze produkty spełniają wymagania obowiązujących norm i standardów unijnych. Własny park maszynowy daje nam szerokie możliwości produkcyjne umożliwiające szybką realizację zamówień.

Pełna oferta jest dostępna na stronie w katalogu elementów złącznych. Możemy też wykonać zamówienia na niestandardowe produkty. Zapraszamy do kontaktu – w razie pytań lub wątpliwości chętnie doradzimy przy wyborze.

Copyright © Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub. Wszelkie prawa zastrzeżone.